ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Hotel Racek
Hluboká nad Vltavou
Horná Planá
Hotel Lužnice
Hotel Racek
Hotel Racek
region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
area: Český Krumlov
web: https://penzion-ve-dvorku.penzion.cz/
e-mail: penzion-ve-dvorku@penzion.cz
phone: +420 723 409 737
mobil: +420 608 729 694
price per person and day from: 650 Kč
code: CZ-761
  Insert into selection

Reservation & Show detail

Penzion Ve Dvorku (ubytování v soukromí Český Krumlov) má pro vás přichystané útulné ubytování na předměstí Českého Krumlova, okouzlujícího města zapsaného v seznamu světového dědictví UNESCO. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje s příslušenstvím.:

1x  3lůžkový s balkónem (650,- osoba na noc)
1x  4lůžkový (650,- osoba na noc)
1x  2lůžkový (650,- osoba na noc)

Najdete jej u mostu přes Vltavu v části zvané Plešivec (rodinná dovolená Český Krumlov) a pohodlně z něj během pár minut dojdete na centrální historické náměstí, k bráně do zámeckého areálu i k nástupnímu místu na vodácký výlet po řece. Podnik provozuje vlastní restauraci s pestrou nabídkou jídla i pití (ubytování s restaurací Český Krumlov) a v jeho blízkém okolí sídlí všechny potřebné služby. Automobil zaparkujete bezplatně přímo u objektu. Televize však není součástí vybavení (penzion s parkováním Český Krumlov)

Všechny pokoje Penzionu Ve Dvorku disponují samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením (penzion Český Krumlov). Výbava sestává z bytelných dřevěných postelí s pohodlnými matracemi, stolku, posezení a šatní skříně, připravený je hotelový textil se základními toaletními potřebami (penzion pro rodiny s dětmi Český Krumlov). K internetu připojíte své zařízení pomocí spolehlivého Wi-Fi signálu zdarma (ubytování s internetem Český Krumlov). Hostitelé vám zajistí půjčení jízdního kola i lodě nebo raftu a ochotně vám pomohou s plánováním programu (aktivní dovolená Český Krumlov). Blízko ubytování sídlí wellness centrum poskytující masáže a další procedury (wellnes Český Krumlov). Po dohodě můžete přijet i s domácím zvířetem (ubytování se psem Český Krumlov).

České Budějovice Český Krumlov Hluboká nad Vltavou Lipno Tábor
Objects found: 11
Detail search
Personally tested objects – prices without commission
direct contacts on quartermasters
© 2004-2023   ABC - ACOMMODATION - TRAVEL, all rights reserved |  on-line: 169     rss: new action   link exchange